Aktualności

PROGRAM FINAŁU 23.04.2018r. – ZOBACZ

AKTUALNA LISTA ZGŁOSZEŃ – ZOBACZ

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu zaprasza wszystkich uczniów gimnazjów do udziału w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wydarzenie to ma zasięg ogólnopolski i jest konkursem wieloetapowym.

W I etapie szkoła wyłoni, na podstawie współzawodnictwa zorganizowanego we własnym zakresie, jedną trzyosobową drużynę uczniów. Będzie ona reprezentować gimnazjum w etapie powiatowym. Jego organizatorem jest Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, a honorowym patronatem objął go starosta powiatu jarosławskiego, pan Tadeusz Chrzan. II Etap odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00 w siedzibie ZSTiO w Jarosławiu (budynek szkoły, ul. Św. Ducha 1).

W trakcie eliminacji powiatowych uczestnicy będą rozwiązywać testy teoretyczne z wykorzystaniem komputera, a także wykonywać zadania praktyczne takie jak: jazda rowerem po miasteczku, jazda rowerem po torze sprawnościowym oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zwycięska drużyna eliminacji powiatowych będzie reprezentować powiat jarosławski w finale wojewódzkim.

Zgłoszenia drużyny do finału powiatowego należy dokonać do 16 kwietnia 2018 r.